Narodil jsem se 16.2.1990 a od narození bydlím v malém lázeňském městě Klimkovice. Po 9 letech na základní škole jsem nastoupil na Střední školu Obchodní akademii v Ostravě-Mariánských Horách. Maturitu jsem úspěšně složil v roce 2010. Státní závěrečnou zkouškou bakalářského studia vysoké školy jsem absolvoval v roce 2015. V současné době studuji na Slezské univerzitě v Opavě, Obchodně podnikatelské fakultě Karviná, obor Marketing a obchod v navazujícím inženýrském studiu.

Již od svého dětství jsem v sobě našel touhu vystupovat na veřejnosti, nejprve jsem v místním kulturním domě předváděl módní přehlídky. Od 8 let jsem začal tančit latinsko-americké tance a společenské tance. Tanec byl pro mě velmi atraktivní a rovněž mě povzbuzoval potlesk publika. Na plesích a různých exhibicích jsem vystupoval např. v Bílovci, Klimkovicích, Ostravě.

V roce 2006 jsem začal spolupracovat s místní televizí Local Tv Plus, ze které se postupem času stala regionální televize. Vysílalo se ve městech Bilovci, Klimkovicích, Brušperku, Nové Bělé, Staré Bělé, Polance nad Odrou, část Ostravy. V televizi jsem byl zaměstnaný jako televizní redaktor. Kromě běžných aktualit jsem divákům lokálních televizí připravoval reportáže z velkolepých akcí konaných v Moravskoslezském kraji.

Na jaře v roce 2007 jsem vyhrál casting do komparsní role mladého ruského dítěte ve filmu Babylon A.D. v hlavní roli s Vinem Dieslem, část filmu se natáčela v Ostravě. Odkaz viz. reference.

K moderátorské práci jsem se poprvé dostal v roce 2007, kdy jsem moderoval městskou slavnost v Klimkovicích. Od roku 2009 spolupracuji s uměleckými agenturami Rascals agency a dalšími předními agenturami v ČR. Za svou více jak 9letou moderátorskou praxi jsem procestoval mnoho obcí a měst a byl jsem součástí obecních slavností, městský oslav, večírků, plesů, firemních akcí a dalších… Více informací v referencích.

Práce moderátora je dosti náročná, ale i velmi zábavná. Moderování mě velice baví a zajímá. Je to práce, která mě naplňuje a plní můj sen.

Výběr vhodného moderátora na Vaše akce je třeba nepodcenit, pokud jsem Vás zaujal, neváhejte a obraťte se na mě. Rovněž Vám mohu doporučit i umělecké agentury, se kterými spolupracuji.

Troufám si říct, že jsem univerzální moderátor, jsem schopen moderovat obecní slavnost, koncert, charitativní činnost, firemní večírek nebo narozeninovou party, či  setkání ze školy po letech.

Těším se na Vás…